Alex'e göre kavga nedeni

Alex'e göre kavga nedeni.12099
  • Giriş : 13.04.2009 / 21:03:00

Alex, Galatasaray ile teknik açıdan zayıf bir maç yaptıklarını, stattaki atmosferin ise gerginliği körüklediğini ve olayları tırmandırdığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kulübün resmi internet sitesinde açıklamada bulunan Alex, maçın geneline bakıldığında, teknik anlamda zayıf bir maç olduğunu, her iki takımın da gol yememeyi düşündüğünü dile getirdi.

Asıl konuşulması gereken konunun, maç içinde ve sonrasında yaşanan gerginlikler olduğunu ifade eden kaptan Alex, ''Bu gerginlikler gerek Türkiye'deki futbolseverlere, gerekse maçı izleyen tüm dünyaya iyi bir örnek olmadı. Maçın bu şekilde gelişmesinde en büyük etken iki takımın mevcut puan durumu olabilir ama izlenebilirlik anlamında gayet kötü bir maç seyrettiğimi söyleyebilirim. Maçın başından itibaren stat atmosferinin gerginliği körükleyen biçimde geçmesi de bana göre maç sonu olaylarının tırmanmasına neden oldu'' dedi.

Sakatlığı konusunda da bilgi veren Alex, dün tekrar MR çektirdiğini, gelişme bulunduğunu, ancak sakatlığının yüzde 100 geçtiğini söyleyemeyeceğini kaydederken, bundan böyle günlük kontrollerinin olacağını ve Futbol oynamayı özlediğini açıkladı.

Bu arada, Fenerbahçe ve Türkiye'nin tanıtımı için İstanbul'da bulunan Brezilya'nın ESPN Televizyonu, bugün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çekimler yaptı. Çekim ekibiyle birlikte stada gelen Alex de Türkiye ve Fenerbahçe hakkında bilgiler verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*