Alex'i ne zaman sahada göreceğiz

Alex'i ne zaman sahada göreceğiz.10569
  • Giriş : 31.10.2007 / 10:55:00

Fenerbahçeli futbolcu Alex, sakatlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçeli futbolcu Alex, sakatlığıyla ilgili durumun net olmadığını, ancak Beşiktaş ve PSV Eındhoven maçında oynayacak durumda olacağını söyledi.

Alex, FB TV`de katıldığı programda soruları yanıtlarken, mevcut sakatlığının eski sakatlığıyla bir ilgisi olmadığını belirterek, ``Sakatlığımla ilgili net bir şey yok ama bu sakatlığın, eski sakatlığımla ilgisi yok. Sahaya ineceğim tarihe teknik kadro karar verecek. Topla eskisi kadar haşır neşir olmadan, sakatlığımın ne olduğunu bilemem ama anladığım kadarıyla Beşiktaş ve PSV Eindhoven maçlarında oynayacak durumda olacağım`` dedi.

Kasımpaşa ile yapılan lig maçında, skor 2-0 olduktan sonra takım arkadaşlarının, maçı kazandıklarını düşündüklerini ve bu nedenle sıkıntı yaşandığını dile getiren Alex, ``Ama sonra toparlanmasını bildik. İyi bir galibiyet aldık, yavaş yavaş çıkışa geçiyoruz. Galatasaray maçındaki skandal penaltı olmasaydı, liderle aramızda pek fark kalmayacaktı`` diye konuştu.

Ligde Beşiktaş ile yapacakları derbi maç konusundaki görüşlerini de açıklayan Alex, zor bir karşılaşma olacağını, ancak kendi saha ve seyircileri önünde hem galip gelmek, hem de zirveye yaklaşmak istediklerini kaydetti.

Alex, son günlerde gelen şehit haberleri ve yaşanan acılarla ilgili olarak da, ``Türkiye`de bize karşı inanılmaz bir konukseverlik var. Gün içinde herşeyi birlikte yaşıyoruz. Daha doğrusu, Türkiye`de kendimizi buluyoruz. Bu yüzden de yalnızca mutlu günlerde değil, acılı günlerde de birlikte üzülüyoruz`` diye görüş bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious