Alex'in MR'ı çekildi

Alex'in MR'ı çekildi.14142
  • Giriş : 01.10.2008 / 10:19:00

Sivas'ta acı çeke çeke oynayan Kaptan Alex, Dinamo Kiev maçını tamamlayamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kasıklarındaki sorun nedeniyle iki maçtır acı içinde oynayan Brezilyalı yıldızın omuzuna aldığı darbe nedeniyle hastanede MR'ı çekildi.

Maçı tamamlayamadı

Bu sezon sakatlıklardan çok çeken Fenerbahçe'nin başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Tam sakatlar iyileşip sahalara dönmeye çalışırken, başka bir oyuncu aynı derde yakalanıyor. Son kurban ise Kaptan Alex oldu. Kasıklarındaki sorun nedeniyle geçen hafta doğru dürüst idman yapamadan Sivas maçına çıkan ve 90 dakika acı çekerek oynayan Sambacı, dün de aynı şekilde mücadele ederken, bir de üstüne omuzundan sakatlandı ve 90 dakikayı bitiremedi.

Bugün belli olacak

Sakatlığı nedeniyle ikili mücadelelere girmekten kaçınan ve kendisine gelen topları hemen arkadaşlarına aktarıp, sadece duran toplardan etkili olmaya çalışan Kaptan Alex, acılara fazla dayanamadı ve 77. dakikada omuzunu tuta tuta yerini Burak'a bırakmak zorunda kaldı. Oyundan alındıktan sonra Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Brezilyalı yıldızın burada MR'ı çekildi. Alex'in durumu, MR'ın incelenmesi neticesinde bugün kesinlik kazanacak.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*