Alex'in yerini dolduramıyor!

Alex'in yerini dolduramıyor!.12415
  • Giriş : 19.03.2009 / 10:30:00

Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones, Alex'in yerini dolduramıyor..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alex´in görevini Deivid´e vermekle, Güiza´yı oynatmak arasında kararsız kalan Aragones´in yüzü, Gökhan Gönül´ün iyileşmesiyle biraz olsun güldü.

Emreciksin-Kazım

Fanatik'in haberine göre, Kocaelispor karşısında kaybedilen 2 puanı Bursa deplasmanında telafi etmek isteyen Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürürken, teknik direktör Aragones, sakat Alex'in yerine kimi oynatacağına bir türlü karar veremedi. Dede'nin kafasında 2 plan vardı. Birinci plana göre, Kaptan'ın görevini Deivid'e vermek, onun bölgesinde ise Gökhan Emreciksin-Kazım ikilisinden birini oynatmak. Dede'nin ikinci düşüncesi ise Deivid'i yerinde bırakıp, Semih'i geri çekmek ve forvete Güiza'yı sürmek.

Gökhan rahatlattı

Hangi planı uygulayacağına maç saatinde karar vermesi beklenen Aragones'in, dün Semih ile özel bir görüşme yapması dikkat çekti. Bu arada orta göbekteki Deniz-Emre ikilisini ise bozmayı düşünmeyen tecrübeli teknik adamın, Selçuk'u kulübeye çekeceği öğrenildi. Bu arada önceki günkü idmanı yarıda bırakan Gökhan Gönül, dün fizyoterapist Dolu Arslan yönetiminde ayrı bir çalışma yaptı. Genç futbolcunun, gerekirse iğne olarak Bursa'ya karşı forma giymek istediği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*