Alex'ten Aragones'e isyan!

Alex'ten Aragones'e isyan!.11317
  • Giriş : 10.02.2009 / 09:13:00
  • Güncelleme : 10.02.2009 / 09:38:09

Her zaman Alex'le toplantı yapan Aragones, dün R.Carlos'la konuştu. Ardından tercüman aracılığıyla kaptanı yanına çağırdı. Ancak Alex bu çağrıyı reddederek tesislerin yolunu tuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Fenerbahçe'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor mağlubiyeti buzdağının görünmeyen yüzünü ortaya çıkardı. Teknik direktör Luis Aragones, 10 kişi karşısında alınan yenilgi sonrası her hafta başında yaptığı rutini değiştirdi. Her hafta ilk idmanda takım kaptanı Alex'le saha içinde bir görüşme yapan İspanyol hoca, bu kez görüşmeyi Roberto Carlos'la yaptı. Aragones-Roberto Carlos zirvesi sırasında Alex düz koşu yapıyordu. Aragones, yaklaşık 10 dakika sonra tercümanı aracılığıyla Alex'i yanına çağırttı. Ancak Brezilyalı futbolcu, teknik direktörün yanına gitmeyerek tesislerden içeri girdi. Alex'in bu hareketi sonrası Luis Aragones "Nereye gidiyorsun?" anlamında el hareketi yaptı. Ardından tercüman bağırarak Alex'e ikinci kez seslendi. Ancak Alex oralı olmadı ve yoluna devam etti. İki kez yanına çağırmasına rağmen gelmeyen Alex'e sinirlenen Aragones, tesislere gitti. Burada futbolcuyla özel bir konuşma yaptı. Yaklaşık 20 dakika konuşan ikiliden Aragones, daha sonra sahaya çıkıp antrenmanı yönetmeye devam etti.

GIYABINDA KONUŞUNCA...

Alex'in 58'inci dakikada oyundan çıkarıldığı dünkü maç sonrası moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Üstüne İspanyol hocanın Roberto Carlos ile yaptığı görüşmede kötü oynayan futbolcular içinde Alex'i saymasının, kaptanın böyle bir hareket yapmasını tetiklediği iddia edildi. Alex'in düz koşu yaparken Roberto Carlos'a "Her zaman benimle konuşurdu. Madem kötüyüm neden direkt olarak bana söylemiyor" dediği ve düz koşuda iki tur daha atarak "Adalem çekiyor" bahanesiyle tesislere girdiği ileri sürüldü.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*