Alex'ten ilginç açıklama

Alex'ten ilginç açıklama.10569
  • Giriş : 27.06.2007 / 10:32:00

Alex de Souza, yaptığı açıklamalarda, Fenerbahçe'nin marketing sisteminin tamamen farklı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbocusu Alex de Souza, Brezilya'nın Sportv televizyonunda yayınlanan Arena adlı programda yaptığı açıklamalarda, Fenerbahçe'nin marketing sisteminin tamamen farklı olduğunu söyledi.

''Bir Fenerbahçe forması yaklaşık 100 dolar. Kulüp başkanı bize yaklaşık 100 formayı imzalatıyor ve her birini 1000 dolara satıyorlar. Hepsini de satıyorlar'' diyen Alex'e stüdyodaki diğer konuklar şaşırıp, ''Fenerbahçe para basmayı biliyor'' şeklinde espri yaptılar.

Fenerbahçe'nin Avrupa Kupası maçlarında başarılı olamamasını yabancı oyuncu sayısına bağlayan Alex, ''Eğer Türkiye AB ülkesi olsaydı takımda sadece ben yabancı olacaktım. AB ülkelerindeki takımlarda o ülkeden çok az oyuncu oynuyor'' değerlendirmesini yaptı.

Brezilyalı golcü futbolcu ayrıca, Türkiye'de yabancı futbolculara çok saygı gösterildiğini belirtirken, Zico'nun oynadığı takımın teknik direktörü olmasından dolayı da kendisini öncelikli hissettiğini söyledi.

Alex açıklamalarında, Barcelona'da oynayan Arjantinli Messi için, ''Fantastik bir futbolcu'' derken, Brezilya Milli Futbol Takımı kadrosuna tekrar çağrılma olasılığı olursa, bundan memnuniyet duyacağını dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious