Ali İpek iddialı konuştu

Ali İpek iddialı konuştu.10447
  • Giriş : 01.06.2008 / 23:36:00

Denizlispor Başkanı Ali İpek, 'Taraftarımız sabretsin. Bombalar yakında patlayacak' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Denizlispor Başkanı Ali İpek, henüz teknik adam sorunu çözülmediği ve transfere başlanmadığı gerekçesiyle endişelenen taraftarlardan sabırlı olmalarını istedi.

Boş durmadıklarını belirten İpek, "Yurt içinde ve dışında ciddi çalışmalarımız var. Yakındo bombaları patlatacağız" diye konuştu. Camiadan bazı kişilerin kendisini bile arayıp, "Neden transferde harekete geçmiyoruz" dediğini ifade eden Ali İpek şöyle konuştu:

"Transfer işi aceleye gelmez. Geç olsun, temiz olsun. Galatasaray bile daha teknik direktörünü bulamadı. Fenerbahçe'nin gelecek sezon için belirlediği bütçe 300 milyon YTL. Bu paranın yüzde 10'u biz de olsa sezon bitmeden transferleri tamamlardık. Biz, ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Böyle yapmak zorundayız. Ekonomik gücümüz belli. Herkes tatil modunda ve Avrupa Şampiyonası'na kilitlendi. Sessiz ve sakin şekilde transfer bombalarını 10-15 güne kadar patlatmaya başlarız."

İpek ayrıca Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Ali Yalçın'ın takımın başına getirilip getirilmesi konusunda yönetimin bir haftaya kadar karar vereceğini sözlerine ekledi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious