Ali Poyrazoğlu açıkladı! Ses telleri yanmış

Ali Poyrazoğlu açıkladı! Ses telleri yanmış.20320
  • Giriş : 08.09.2017 / 10:45:00

Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu, Bülent Kayabaş ile ilgili açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türk tiyatrosunun usta isimlerinden Ali Poyrazoğlu, geçtiğimiz aylarda hayata gözlerini yuman Bülent Kayabaş ile ilgili yaptığı açıklamasında Kayabaş'ın radyoterapi tedavisi sırasında ses tellerinin yandığını söyledi.

9 Nisan 2017 tarihinde kansere yenik düşen Bülent Kayabaş’ın yakın dostu Ali Poyrazoğlu, Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu yaptığı programa konuk oldu.

Bülent Kayabaş ile 38 yıllık dostluğunu anlatan tiyatrocu, radyoterapi tedavisi sırasında usta sanatçının başına çok talihsiz bir olay geldiğini ve ses tellerinin yandığını açıkladı.

Ali Poyrazoğlu, "Tiyatroya çok sadık bir adamdı. Hastalığa karşı çok cesur bir tavır takındı. Sabah kemoterapi oluyordu akşam Oyun oynuyordu. Bu dayanılacak bir şey değil. Hastalığını saklıyordu. Çok az insan bildi Bülent'in ağır bir kanser hastası olduğunu. Ona rağmen sonuna kadar direndi. Bir aktörün başına gelebilecek en acı şey oldu. Kanser ciğerine yayılmıştı, radyoterapiden dolayı ses tellerinmi yaktılar, sesini kaybetti. Bodrum'da oturur denize bakardı, 'Sesim geri gelecek' derdi. Sanki denizden yürüyecek gelecek. Nur içinde yatsın" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*