Ali Sami Yen bayram yeri gibi

Ali Sami Yen bayram yeri gibi.18780
  • Giriş : 02.10.2008 / 17:28:00

UEFA Kupası 1. tur rövanşına çıkan Galatasaray, Bellizona karşısında galibiyet arayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İsviçre'deki ilk karşılaşmadan 4-3'lük galibiyetle ayrılan Galatasaray'ın alacağı her türlü galibiyet ve beraberlik, Cim-Bom'u gruplara taşıyacak. 1-0, 2-1 ve 3-2 gibi tek farklı yenilgiler de turu Galatasaray'a getirecek.

4-3'lük mağlubiyet maçı uzatacak. Bunun dışında kalan tek (5-4, 6-5 v.b. gibi) ve daha farklı yenilgiler, Aslan'ı UEFA Kupası dışında tutacak.

TOPAL OYNAYACAK

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, bugünkü Bellinzona maçı öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi.

Takımda sakat oyuncuların çokluğundan sıkıntı yaşayan Skibbe, Mehmet Topal'ın bugün takımdaki yerini alacağını açıkladı.

Mehmet Topal'la ilgili iyi haberleri olduğunu ifade eden Alman teknik adam, ''Antrenmanlara katılıyor ve bugün oynayacak. Nonda ve Sabri'nin durumu da bugün belli olacak. Hasan'ı maalesef yetiştiremeyeceğiz. Umarım Konyaspor maçında oyundan çıkarttığım Kewell da oynayabilir. Diğer oyuncuların zaten sakatlıkları sürüyor. ayrıca, Almanya'ya kontrol için giden Uğur Uçar'ın da durumunun iyiye gittiğini öğrendik'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*