Ali Sami Yen'de şampiyonluk balosu

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Fenerbahçeliler, derbiye takım elbiselerini giyerek gitmeyi ve şampiyonluğun en görkemli kutlamasını ezeli rakibinin evinde yapmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gruplar biraraya geldi
"Galatasaray, Fenerbahçe'yi alkışlayacak mı?" FANATİK, geçtiğimiz hafta sonu Chelsea futbolcularının şampiyon Manchester United'ı alkışlamasından yola çıkarak, Sarı-Lacivertliler'in şampiyon olduğu gece işte bu soruyu sormuştu. Spor kamuoyunda günlerdir tartışılan konu sıcaklığını korurken, Fenerbahçe taraftarları büyük bir sürpriz için kolları sıvadı. Kadıköy'de dün bir araya gelen grup liderleri, Mecidiyeköy'deki derbi öncesinde müthiş bir plan hazırladı.

Forma, atkı, şapka yok
Plan şu: 23 bin 785 kişi kapasiteli Ali Sami Yen Stadı'na gidecek olan bin 189 Fenerbahçe taraftarının ne sırtında forması, ne boynunda atkısı, ne de kafasında şapkası olacak. Ancak hepsi de takım elbiselerini giyecek ve sadece boynuna Fenerbahçe kravatını takacak. Böylece 100. yılda gelen şampiyonluğun belki de en görkemli kutlaması, Galatasaray için Şampiyonlar Ligi yarışında büyük önem kazanan Mecidiyeköy'deki derbide adeta bir balo havasında yapılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious