Ali Şen oyunu kime verecek?

Ali Şen oyunu kime verecek?.10920
  • Giriş : 01.12.2007 / 18:19:00

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen federasyon seçimlerinde aday olması halinde oyunu Ayhan bermek'e vereceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Ali Şen, Eski Fenerbahçe Futbol Şube Sorumluları Selim Soydan ve Şadan Kalkavan, Eski Milli Takım Teknik Direktörü Coşkun Özen, Teknik Direktör Yılmaz Vural, Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün ile çok sayıda eski futbolcu ve gazetecinin bulunduğu Futbol dünyasının duayenleri ile bir araya geldi. Rumelikavağı’nda gerçekleşen buluşma samimi bir sohbet havasında geçti. Ünül sanatçı Adnan Şenses, söylediği şarkılarla geceye ayrı bir renk kattı.

Şen: Sarıyer için elimden geleni yapacağım

Toplantıda konuşan Ali Şen, Sarıyer Spor Kulübü’ne destek sözü verdi. Ali Şen, “Sarıyer Spor Kulübü’nün 1.Lige çıkması için elimden geleni yapacağım. İstanbul’da yaşayanlar için bu çok fayda sağlayacaktır” sözü verdi ve “Dostlarımla hep birlikte olmayı hep istiyordum. Ancak bu zamana kadar kısmet olmadı. Şimdi bütün dostlarım ile birlikteyim. Ve bundan çok mutluyum. Geriye dönüp baktığımda bu kadar sağlam ve büyük dostluklar biriktirdiğimi görüyorum. Ali Şen olarak başka bir ülkede yaşasaydım devamlı süre gelen bu dostlukları yaşayamazdım. Bu zenginliği bana yaşattığınız için çok teşekkür ederim” dedi.

Şen: Oyum Bermek'e

Yaklaşan Futbol Federasyonu seçimleri hakkında da konuşan Ali Şen, “Ayhan Bermek aday olursa benim oyum kendisinedir” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious