Ali Şen'den çarpıcı açıklamalar

Ali Şen'den çarpıcı açıklamalar.9457
  • Giriş : 14.05.2009 / 16:50:00

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, Beşiktaş'ın şampiyon, Trabzonspor'un ikinci, Sivasspor'un ise üçüncü olabileceğini söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, Ayazağa Lisesi'nde düzenlenen 'Futbol ve Fair-Play' konulu panelde öğrencilerle buluştu.

Ligde Beşiktaş'ın şampiyon olacağını Mustafa Denizli takımın başına geldiği günden bu yana söylediğini ifade eden Ali Şen, "Beşiktaş ligi şampiyon olarak tamamlar, Trabzonspor ikinci olur, Sivasspor'un şampiyon olmasını istedim, ancak Sivasspor'un üçüncü olarak ligi tamamlayacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin kendi sahasında Kayserispor'a 4-1 yenildiği maçtan sonra Mustafa Denizli'yi aradığını ve 'Fenerbahçe'nin başına gel, kupaları kazandır' dediğini söyleyen Denizli, "Mustafa Denizli, göreve hazır olduğunu ifade etti.

Aziz Yıldırım'ı aramama rağmen kendisine ulaşamadım. Mustafa Denizli ise o gün Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşerek anlaştı. Mustafa Denizli Beşiktaş'a gitti, kupalar Beşiktaş'ın oldu. Bizde olsaydı, kupalar bizim olacaktı" dedi.

Roberto Carlos'un transferinin hata olduğunu söyleyen Denizli, "Aziz Yıldırım, Türk futboluna Ortega, Anelka, Anderson, Rapaic, Alex gibi yıldızları getirdi, ancak Roberto Carlos'un Fenerbahçe'ye katkısı yok. Roberto Carlos, kulüpte ancak iyi bir halkla ilişkiler müdürü olabilir. Ben olsaydım Fenerbahçe'ye katkısı olmayan Roberto Carlos'un takımda olması mümkün değildi" diye konuştu. Ali Şen, bir soru üzerine A Milli Futbol Takımı'nın, 2010 Dünya Kupası finallerine katılma şansının kalmadığını, artık 2012 Avrupa Şampiyonası finallerine bakacaklarını söyledi.

Ali Şen'in kupa maçıyla ilgili "Dün akşamki derbi maç sonrasında sınıfınızdaki Beşiktaşlılar sevinmiştir, Fenerbahçeliler üzülmüştür, Galatasaraylılar gülmüştür" şeklindeki değerlendirme salonda gülüşmelere neden oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*