Ali Şen'in Yıldırım'dan yeni isteği!

Ali Şen'in Yıldırım'dan yeni isteği!.10920
  • Giriş : 03.03.2009 / 10:32:00

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Yıldırım'dan yeni bir istekte bulundu..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı-Lacivertli takımın eski başkanlarından Ali Şen, Aziz Yıldırım´ın yapılacak seçimlerde aday olmayıp, koltuğu artık Ali Koç´a bırakmasını istedi.

'Kulübe büyük zarar verir'

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, CNN Türk'te katıldığı bir programda Aziz Yıldırım'ın bu dönem yapılacak seçimlerde aday olmaması gerektiğini belirtip, koltuğu Ali Koç'a bırakmasını istedi. Şen, Aziz Yıldırım'ın özellikle tesisleşme anlamında Fenerbahçe'ye büyük hizmetler verdiğini belirterek, “Yıldırım yeniden seçilirse üç yıllık görev süresini büyük ihtimalle tamamlayamaz ve olağanüstü kongreye gidilir. Bu hem Aziz Yıldırım'a hem de kulübe büyük zarar verir” diye konuştu.

'Bırakması hayırlı olur'

Taraftarla zıtlaşan yönetimlerin görev süreleri uzun olmaz diyen Şen, “Bırakması hayırlı olur. Kendisiyle konuştum Ali Koç'un başkan olmasını istedim. Ali Koç'la da bu düşüncemi paylaştım. Şadan Kalkavan adaylığını açıklamadı. Sadece niyetini söyledi. Kendisine, “Gel Fenerbahçe'ye başkan ol, barış getir” şeklinde telkinler yapılıyor. Kalkavan aday olursa kesinlikle onu desteklerim” dedi.

Şen, Fenerbahçe'yi Avrupa Şampiyonu yapacak hocanın ise Bülent Uygun olduğunu dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*