Alişan ateş püskürdü!

Alişan ateş püskürdü!.6233
  • Giriş : 02.09.2008 / 10:49:00

Alişan magazin basınında çıkan sözlerine tepki gösterdi: “Ben böyle bir cümle kurmadım”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaklaşık 4 aydır Özcan Deniz ile birlikte olan Fahriye Evcen, magazin basınının gündeminden düşmüyor. Son olarak genç oyuncunun, bir dönem şarkıcı Alişan ile de aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddialara ilk tepki, Evcen'in yerine Alişan'dan geldi.

Gazetelerde çıkan Evcen ile aşk yaşadığı yönündeki haberleri okuduğunda şok geçirdiğini belirten Alişan; özellikle kendisinin 'Fahriye ile 6 ay aşk yaşadık” demiş gibi gösterilmesine çok sinirlendiğini belirtti. Ünlü şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

KENDİSİNİ TANIMAM

“Ben böyle bir cümle kurmadım. Bana Fahriye Hanım'ı sordular, ben de onu bir kez Melek Baykal'ın da içinde bulunduğu bir toplulukta gördüğümü ve kendisini tanımadığımı söyledim. Benim söylemediğim sözler, nasıl oluyor da bu şekilde yansıtılıyor anlamadım.

TAMAMEN YALAN!

Bunlar tamamen yalan! Benim bu sözleri sarf ettiğimi ispatlayan olursa; ben bu mesleği bırakacağım. Fahriye Evcen ile asla bir ilişki yaşamadım. Onu tanımam. Ayrıca kendisinin güzel bir ilişkisi var. Bu söylentiler hem beni, hem de karşı tarafı üzer."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*