Alişan ile Demet sonunda barıştılar

Alişan ile Demet sonunda barıştılar.13123
  • Giriş : 11.04.2009 / 16:59:00
  • Güncelleme : 11.04.2009 / 16:31:37

Bir süredir küslük yaşayan Alişan ile Demet Akalın sonunda barıştı. İkiliden ilginç açıklamalar geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Birbirleri için ilginç açıklamalar yapan ikiliden Demet Akalın, "Fevriyim ama kötü biri değilim. İlişkide geri kafalıyım. Erkeğin beni sırtlamasını isterim" diyor..

Dört yıldır birbirlerinden hiç ayrılmayan ve sanat camiasında dost olunabileceğini de cümle aleme kanıtlayan Demet Akalın ile Alişan'ın arasına kısa süre önce 'kara kedi' girmişti. Her şey Alişan'ın "Bana 'cimri' diyorlar. Ama Demet beni sevgilimle evine çağırdı. Önce balık siparişi verdi; sonra da hesabı bana ödetti" demesiyle başladı.

Demet Akalın bu cümlelere çok kızınca "Bir daha onunla konuşmam" demiş, kavga da iyice alevlenmişti. Biz de dostluklarına nazar değen ikiliyi barıştırmak amacıyla bir balık restoranında biraraya geldik. Demet Akalın, masaya oturur oturmaz küsmelerine neden olan 'suşi'nin siparişini verip, röportaj boyunca da Alişan'a takılmadan edemedi.

Emir Tamer'le ilişkisi hakkında yorum yapmayan Akalan, "Bir daha evlenirsem asla ayrılmayacağım" dedi. Alişan ise adını sır gibi sakladığı yeni aşkıyla evlilik yolunda ilerlediğini bir kez daha belirterek, "Nikah şahidim Tayyip Bey olsun" dedi.

(Sabah)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*