Alişan itiraf etti: Çağdaş ilahiler albümüm beğenilmedi!

  • Giriş : 14.10.2007 / 09:36:00

Alişan, "Senfonik Çağdaş İlahiler" albümünün hiç kimse tarafından beğenilmediğini itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alişan, "Keşke bu albümü yapmasaydım. Annem de bana çok kızdı 'Neden böyle bir albüm yaptın' diye... Herkesten çok tepki aldım" dedi. Yeni albüm çalışmalarına başladığını belirten Alişan, "İlahi albümüyle aldığım tepkileri, yeni albümle telafi edeceğim" dedi.

Yeni albüm çalışması başladı

Şarkıcı Alişan, yeni albüm çalışması içine girdiğini söyledi. Bir senedir magazin gündeminden hiç inmediğini söyleyen Alişan, "Bir senedir çok fazla gündeme geldim. Olumlu ve olumsuz herkese yanıt verdim. Çok laf söyleyenler oldu. Ben de söyledim herkese laf... Geriye baktığım zaman çok yanlış yaptığımı düşünüyorum. Artık yeni albüm çalışması içine girdim. Beş ay kendime izin verdim. Uzun süre beni hiçbir yerde göremiyeceksiniz. Hiçbir kanalda beni izleyemiyeceksiniz. Macaristan'a gidiyorum, hem iş için hem de tatil yapmaya. Macaristan da oyunculuk dersi almaya başlıyorum. Kursa yazıldım. İngilizce dersleri de almaya başladım" diye konuştu.

Teklif gelirse oynarım

Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği bir filmde ya da dizi de oynarmısın sorusuna, "Tabii ki, neden oynamayayım. Teklif gelirse oynarım. Mahsun'nun yönetmenliğine güveniyorum" dedi.

KELEBEK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious