Alışveriş merkezinin tavanı çöktü, 3 kişi yaralandı

Alışveriş merkezinin tavanı çöktü, 3 kişi yaralandı.11974
  • Giriş : 23.03.2008 / 21:45:00

Bursa'da, geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nin 2. katındaki tavanın çökmesi sonucu 3 bayan yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre, Santral Garaj mevkiinde yapılan ve büyük tartışmalara konu olan Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nin -2. kattaki tavanı 16:30 sıralarında büyük bir gürültüyle çöktü. Çökmenin olduğu koridorda bulunan insanlar korkuyla kaçışırken, tavandan düşen parçaların isabet ettiği 3 bayan yaralandı.

Yaralı şahıslar Özlem M. (26) ile ablası Nurhan M. (30) ve Nurdan A. (29), 112 acil servis ambulansı ile Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Basın mensuplarının alışveriş merkezinin içinden görüntü almasına izin verilmezken, konuyla ilgili açıklama yapan Kent Meydanı Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, alışveriş merkezinin - 2. katında 25 metrekarelik alanda tavanda çökme olduğunu söyledi.

Tuzcuoğlu, alçı tavan panellerinin, iki gün önce tavan arasında yapılan tesisat değişikliği sırasında klipslerinin hasar gördüğünü ve çökmenin de bu nedenle gerçekleştiğini savundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious