Aliye'de mutlu son

  • Giriş : 09.10.2006 / 00:00:00

İki hafta sonra "Aliye" çocukları Ayşe veArda'nın mutluluğu için gönüsüz de olsa eşi Sinan'ın bir araya gelme teklifini kabul edecek. Dizi mutlu sonla bitecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Dizinin yaz başında çekilen ama eylül ayında başlayan yeni yayın dönemiyle birlikte ekrana gelen "yeni" bölümlerinin reytingleri eskisi kadar yüksek olmasa da "Aliye"de heyecan yine dorukta...

Her dizide olduğu gibi atv'de ekrana gelen "Aliye"nin de nasıl bir sonla biteceği izleyicileri için merak konusu. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı Sanem Çelik ve Halit Ergenç'in başrolünü paylaştığı dizi ekrana "mutlu son"la veda edecek.

Dizinin son bölümünde Halit Ergenç'in canlandırdığı "Sinan" ve halen Amerika'da tatilini sürdüren Sanem Çelik'in oynadığı "Aliye" yeniden birlikte olmaya karar verecek.

Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan, eşi Sinan'ın kendisini aldattığını öğrenince evi terk eden "Aliye" son haftalarda çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken ne yapacağını bilemeyen "Sinan" ise alkolden medet umuyordu. Sürekli "Aliye"nin kapısını çalan ve ona tekrar birlikte olmak için yalvaran "Sinan" son bölümde "Aliye"yi ikna etmeyi başaracak.

"Aliye", çocukları "Ayşe" ve "Arda"nın mutluluğu için çok fazla istemese de kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan "Sinan"la yeniden bir araya gelmeyi kabul edecek.

Haftalardır tutkunlarını atv ekranı karşısına kilitleyen "Aliye" iki hafta sonra 76'ncı bölümündeki "mutlu aile karesi"yle ekrana veda edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious