'Alkmaar'a daha önce de gol attım'

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

Fenerbahçeli futbolcu Kezman yarın UEFA Kupası'nda AZ Alkmaar takımı ile oynayacakları karşılaşma öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sırp futbolcu, Zico ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ''Türkiye benim için ayrı bir tecrübe oluyor, özellikle Galatasaray'a karşı oynadığımız maçlar. Zico gibi çok kaliteli ve iyi bir insanla çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Büyük teknik direktörlerle çalıştım, ama hem geçmişinde futbolcu olarak çok iyiydi, hem de hoca olarak çok iyi. İleri uçta oynadığı için bana çok şey katıyor. Çok şanslı hissediyorum kendimi.'' dedi.

Bu arada uzun yılar Fenerbahçe'de oynamak istediğini belirten Kezman, yarınki karşılaşma için ise, ''Çok önemli bir maç olduğunun farkındayız. İlk karşılaşma çok gollü olmuştu. Bir süredir oynamamış olmam benim açımdan bir şey ifade etmiyor. Önemli olan kendime güvenmemdir. Oynayacağımız maç Türkiye'deki insanlar için çok önemli. Alkmaar'a daha önce goller attım. Umarım yine atarım. Galibiyet için oynayacağız ve bu galibiyeti alacağımıza inanıyorum. Daha önceden Alkmaar'a karşı gol atmış olmam kendime olan güvenimi artırıyor ve çoğu oyuncularını tanıyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious