Alkol alıp her şeyi yaktılar

Alkol alıp her şeyi yaktılar.8412
  • Giriş : 14.12.2008 / 15:57:00

Antalya'nın Manavgat ilçesinde alkollü oldukları iddia edilen iki kişi, ilçedeki iki mahallede ev, iş yeri, araç ve tekneleri kundakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Yukarı Pazarcı Mahallesi 4031 Sokak'ta Bayram Uyar'a ait evin yan duvarına dayalı halde bulunan odunlar ve lastikler, henüz belirlenemeyen bir nedenle yanmaya başladı. Yangın, vatandaşların müdahalesiyle eve sıçramadan söndürüldü.

Aynı mahallede 4042 Sokak'ta Ramazan Öz'e ait 07 LN 643 plakalı kamyon ile aynı sokakta park halinde bulunan Ali Karacan'a ait 07 L 2022 plakalı otomobil de garaj içinde kundaklandı. Yangınlarda kamyonunun kasa bölümünü örten branda ile otomobilin motor ve lastikleri tamamen yandı.

Aşağı Pazarcı Mahallesi'nde de Bayram Aslan'a ait kafeteryanın depo olarak kullanılan bölümünde yangın çıktı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Aşağı Pazarcı Mahallesi 1001 Sokak'ta turlarda kullanılan Sultan ve Çin firmalarına ait iki teknede de yangın çıktı. Manavgat Belediyesi İtfaiyesi'nin müdahalesiyle söndürülen yangında tekneler kullanılmaz hale geldi.

Yangınlarla ilgili görgü tanıklarının ihbarlarını değerlendiren polis, isimleri henüz açıklanmayan iki kişiyi gözaltına alındı. Olay sırasında alkollü oldukları iddia edilen zanlıların, yangınları macera için çıkardıklarını söyledikleri belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*