Alkolik koca cinnet geçirdi

  • Giriş : 02.03.2006 / 00:00:00

Bursa'da bir koca, 'alkol aldığı' gerekçesiyle tartıştığı hanımını, el ve ayaklarını bağladıktan sonra bacaklarından 13 kez bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, eve içki getirdiği için kendisine tepki gösteren eşine kızan alkollü koca, eşi ve yanındaki bayan arkadaşını bıçakla yaraladı. Olaydan sonra eşi ve eşinin bayan arkadaşını odaya kilitleyen alkollü şahıs, yarım saat sonra şoka girmiş bir vaziyette bir kahvehanede yakalandı.

Merkeze bağlı Osmangazi ilçesi Ahmetpaşa Mahallesi Hancı Sokak'ta meydana geldi. Evinde aşırı derecede alkol alan Ramazan Şeker (38), telefonuna kontör almak için markete gitti. Ancak bir süre sonra elinde çok sayıda içki şişesiyle eve gelen Ramazan Şeker'e eşi tepki gösterdi. Azerbaycan'dan gelen misafirlerinin olduğunu söyleyen 30 yaşındaki Sevinç Ş, "Yeteri kadar içmedin mi, misafirlerimiz var. Ayıp oluyor" dedi. Eşine kızan aşırı alkollü Ramazan Şeker mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla karısını kasığından bıçaklayarak yaraladı. O sırada Sevinç Ş.'nin Azerbaycan'dan gelen bayan arkadaşı Mtaya Ydostan (22) da Ramazan Şeker'e müdahale etmek isterken bacağından bıçaklandı. Eşini ve eşinin bayan arkadaşını bıçakladıktan sonra odaya kilitleyen Ramazan Şeker, olay yerinden kaçtı.

İki bayanın imdat çığlıklarını duyan arkadaşları Türkan Ageeva, kapıyı açıp kanlar içindeki bayanları kurtardı. Hemen apartmanın aşağısına indirilen Mtaya Ydostan ve Sevinç Ş. bir süre yerde ambulansın gelmesini bekledi. Ancak ambulans ekibi gecikince, kan kaybeden iki kadın bir taksiye bindirildi. Ambulans ekibi ile taksici yolda karşılaşınca hemen yaralılar nakledilerek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Aşırı kan kaybeden iki kadın da hayati tehlike kaydıyla ameliyata alındı. Olayın ardından Ramazan Şeker yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyette sorgulaması biten Ramazan Şeker, akşam saatlerinde adliyeye sevk edilirken yaralı bayanların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious