Alkollü şehir magandası dehşet saçtı

  • Giriş : 17.05.2006 / 00:00:00

Ankara'da bir süre önce aftan yararlanarak cezaevinden çıkan şehir magandası, geceyarısı alkol aldıktan sonra, tartıştığı abisinin kaldığı evin kapısını kırarak, elinde silah ve "sallama" tabir edilen bıçakla abisine ve abisinin ailesine saldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polisin uzun süren ikna çabasından sonra bir dalgınlık anından yararlanarak yakaladığı şahsın saçtığı dehşetten etkilenen ağabey Mustafa A'nın küçük kızları korku içinde gözyaşı döktü.
Olay, Mamak Boğaziçi Mahallesi'nde sabaha karşı 05:30'da meydana geldi. Bir süre önce aftan yararlanarak cezaevinden tahliye olan Cemil Apaydın, iddiaya göre gece geç saatlere kadar aşırı miktarda alkol aldı. Elinde silah ve "sallama" olarak bilinen büyük bıçak bulunan maganda, sabaha karşı daha önce tartıştığı abisi Mustafa Apaydın'ın evine geldi. Evin kapısını kırarak içeri giren maganda, evdekilere saldırdı. Bu sırada uyanan ev sahibesi Fadime Apaydın ve kızları S.A ile Ç.A, magandanın küfür ve tehditlerine maruz kaldı. Magandanın ağabeyi bıçak ve yumruk darbeleriyle çeşitli yerlerinden yaralandı. Olayı gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

Elindeki kanlı "sallama" ile dışarı çıkan saldırgan, olay yerine gelen polis ekiplerine de uzun süre direnerek polise de bıçak salladı. Bir polis memuru, saldırgan şahsın muhtemel saldırısına karşı elindeki kalkanı siper olarak kullandı. Şehir magandasını tanıyan ve olay yerine yakın bir parkta bekçilik yapan vatandaş, alkollü olduğu gözlenen magandayı ikna etmeye çalıştı.

Amcalarının saçtığı dehşetten korkan küçük kızlar, gözyaşları içerisinde annelerine sarıldı.

Polise uzun süre zorluk çıkaran adamın bir anlık dalgınlığından faydalanan memurlar, şahsın elindeki "sallama"yı alarak zanlıyı etkisiz hale getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious