Alkollü uzman çavuşlar havaya ateş etti

  • Giriş : 13.03.2007 / 00:00:00

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, oturdukları evin balkonundan havaya ateş ettikleri ileri sürülen Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda görevli uzman çavuşlar A.E. ve S.Ç., polis tarafından gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aşırı alkollü oldukları belirlenen iki uzman çavuş, tabancaları muhafaza altına alınıp, ifadelerine başvurulduktan sonra serbest bırakıldı.

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, havaya ateş edildiği şeklindeki bir ihbar üzerine, dün saat 23.00 sıralarında, Tepe Mahallesi, 77'nci Sokak'taki Yıldırım Apartmanı'nda gitti. Polis ekipleri, silah seslerinin Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda görevli Uzman Çavuşlar 30 yaşındaki A.E. ve aynı yaştaki S.Ç.'nin kiracı olarak oturdukları dairen geldiğini belirledi. Evin balkonunda yapılan aramada 4 boş kovan bulundu. Aşırı alkollü olan Uzman Çavuşlar A.E. ve S.Ç., gözaltına alınarak, polis merkezine götürülürken Merkez Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Cumhuriyet Savcılığı'na da bilgi verildi.

Polis, ifadelerini aldığı iki uzman çavuşu, silahlarını muhafaza altına aldıktan sonra serbest bıraktı. Merkez Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı olayla ilgili inceleme başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious