Alkolü bıraktı 8 kilo verdi

Alkolü bıraktı 8 kilo verdi.14934
  • Giriş : 13.04.2008 / 22:29:00

Shakira, Beyonce, Demi More ve Bruce Willis gibi Hollywood yıldızlarının tercihi olan detoks programı, son zamanlarda ülkemizde de moda oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Shakira, Beyonce, Demi More ve Bruce Willis gibi Hollywood yıldızlarının tercihi olan detoks programı, son zamanlarda ülkemizde de moda oldu. Diyetisyen Taylan Kümeli'nin uyguladığı detoks programına İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Deniz Seki, Serdar Bilgili, Siren Ertan, Emre Altuğ, Gülay Kamaz ve Emine Sabancı gibi isimler katılıyor. Ünlü isimlere L3 Lifeshot adlı bir program uyguladığını söyleyen Taylan Kümeli, bu programı şöyle anlatıyor: "Karaciğeri destekleyerek zayıflamaya yarayan bu program aynı zamanda alkol ve sigaranın karaciğer üzerindeki yıkıcı etkisini azaltmak için de kullanılabiliyor."

ARTIK DAHA BİLİNÇLİ

Kümeli, Deniz Seki'nin bu program ile alkolü bıraktığını ve 8 kilo verdiğini belirtti: "Deniz Hanım hem alkolü bıraktı hem de kilolarına veda etti. Şimdi çok daha bilinçli. Karaciğerini detoks programı ile tamamen temizledik ve kendisini daha canlı bir hale getirdik."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious