ALL STAR şov yarın başlıyor

  • Giriş : 24.02.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi 2006 All Starı organizasyonu yarın başlaıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yarın saat 13.30'da açılış töreni ile başlayacak olan All Star 2006'da bu yıl basketbolseverler tadı damaklarda kalacak bir hafta sonu yaşayacaklar. Erkeklerde üç sayı ve smaç yarışması elemeleri ile Bayanlarda üç sayı elemeleri ve finalleri yanı sıra mixed stars yarışması, dans gösterileri, konserler ve çocuklara yönelik yarışmalar yapılacak. Organizasyonda ayrıca ilk gün Bayanlar All Star müsabakası ile 100. kez milli olmuş bayan oyunculara ödüller verilecek.


- İKİNCİ GÜN HEYECAN DAHA DA ARTACAK -


All Star 2006'nın ikinci günü olan 26 Şubat Pazar günü ise heyecan had safhaya ulaşacak. Saat 13.30'da dans gösterileriyle başlayacak olan organizasyonda, Erkekler 3 sayı ve smaç yarışması finalleri ile ödül törenlerinin yanı sıra herkesin merakla beklediği ve büyük bir heyecana sahne olacak olan All Star 2006 Erkekler müsabakası yapılacak.

Organizasyonun ikinci gününde ayrıca mixed stars maçı finali ve ödül töreni ile seyircilere yönelik yarışmalar düzenlenecek. Ayrıca basketbolseverler All Star'ın ikinci gününde de etkinlikler arasında yapılacak mini konserlerle coşacaklar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious