Alman bakanın aşk skandalı

Alman bakanın aşk skandalı .11559
  • Giriş : 01.08.2007 / 12:00:00

22 yıllık evliliğinin son 4 yılında yasak aşk yaşayan Alman bakan, metresiyle çocuk yapıp eşine döndü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya’da gündemin birinci maddesi hükümetin önde gelen bakanlarından Hors Seehofer’in aşk hayatı oldu. Zira 3 çocuk babası Tarım ve Tüketicileri Koruma Bakanı Seehofer’in (58) önce metresi olduğu, sonra bu kadından çocuk yaptığı, en sonunda da politik kariyerini korumak için karısına döndüğü ortaya çıktı.

Hükümet ortağı CSU’nun başkan yardımcısı olan Seehofer’in sevgilisi Anette Fröhlich, Bunte dergisine özel bir röportaj verip kapak olunca da olayın tüm detayları açığa çıktı. Bir CSU partisi üyesinin ofisinde çalışan Fröhlich (33) ve Seehofer 4 yıldır birlikteydi. Bu süre boyunca Seehofer sürekli karısını bırakıp onunla evleneceğini söyledi, hatta çocuk da yaptılar. Ama Felicia doğduktan kısa süre sonra olay ortaya çıktı. Muhafazakar meslektaşlarından eleştiri alan ve karısını bırakması halinde kariyerinin olumsuz etkileneceğini fark eden Seehofer de ilişkiyi bitirmeye karar verdi. Ve bu kararını sevgilisine telefonda söyledi.

Fröhlich, “Maalesef kararını, yüzüme bakarak değil, telefonla bildirdi. Onu hala seviyorum” dedi. Seehofer’in eşi Karin (48) ise skandalın ardından 22 yıllık eşinin yanında boy göstermekten kaçınmadı. Karin ile ikinci evliliğini yapan Seehofer’in 3 çocuğu daha var.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious