Alman basını Hakan'a saldırdı

Alman basını Hakan'a saldırdı.11792
  • Giriş : 20.06.2008 / 20:42:00
  • Güncelleme : 20.06.2008 / 20:06:08

Alman basını, Milli Takım'ın başarılı sol beki Hakan Balta'nın Berlin'de yaşayan ilk eşi ve çocuğu için nafaka ödemediğini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya'nın başkenti Berlin'de yayınlanan "B.Z" gazetesi, Türk Milli Futbol Takımı oyuncularından Hakan Balta'nın Berlin'de yaşayan eski Alman eşi ve 2 yaşındaki oğlu için aylardır nafaka ödemediğini yazdı.

"Balta'nın, Berlinli bebeği için hiç kalbi yok mu ? - Tatlı oğlu için aylardır nafaka ödemiyormuş'' başlığıyla verilen haberde, Hakan'ın, Berlin'de 2005 yılının aralık ayından, 2008 yılının nisan ayına kadar evli kaldığı eski eşine, mahkeme kararıyla her ay 3 bin 700 Avro ödemesinin zorunlu kılınmasına rağmen, Hakan'ın bugüne kadar tek sent ödemediği belirtildi.

Hakan'ın eski Alman eşinin vefat eden babasının son hayat arkadaşı olan Lydia M. (40) adlı kişi, bu konuda gazeteye yaptığı açıklamada, ''Evinin kirasını ödemesem çocuğuyla birlikte bugün dışarıda olurdu'' dedi.

Hakan'ın anne ve babasının ise, kendi imkanlarıyla Berlin'deki torunlarına baktıklarını ifade eden Lydia M., ''Bu nedenle kendilerine müteşekkiriz. Biz sadece Hakan'ın sorumluluklarını yerine getirmesini istiyoruz. Bunu anlamalı'' diye konuştu.

Lydia M., Hakan ile hiç bir irtibatlarının olmadığını, cep telefonu numarasını bile bilmediklerini kaydetti.

Gazetenin haberinde, Hakan'ın İstanbul'da yeni eşiyle yaşadığı, geçen mayıs ayında bu eşinden bir çocuğu olduğu, Türkiye'de çok az kişinin Berlin'deki çocuğundan haberdar olduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious