Almanya Daum'u tartışıyor

  • Giriş : 04.11.2007 / 14:41:00

Alman medyası, ikinci ligde mücadele eden FC Köln'ün teknik direktörlüğünü yapan Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum'un geleceğini tartışmaya açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Kölner Express” gazetesinin, “Destek ya da ayrılık” başlığıyla verdiği haberde, Daum'un Köln takımında bugüne kadar beklenen başarıyı gösteremediği belirtilerek Daum'un, “Ben 'artık olmuyor' diyene kadar buradayım, hedefimiz birinci lig. Önemli olan artık bir desteğin verilmesi ya da yolların ayrılması. Ancak bence her şey iyi bir şekilde devam ediyor. Sorumluluğum var ve ben bunun bilincindeyim. Henüz fırsatları tam kaçırmış değiliz. Ancak şu da bir gerçek ki, takım olarak sportif başarımız istediğimiz düzeyde değil” şeklinde konuştuğunu yazdı.

Daum'un 2008 Avrupa Şampiyonası öncesinde bir çok televizyon kanalından yorum yapmak için teklif aldığını da belirten gazete, Alman teknik adamın bu teklifleri değerlendireceğini kaydetti.

“Bild am Sonntag” gazetesi de, “Daum ve Köln-Yanlış giden ne?” başlığıyla verdiği haberde, bir yıl önce FC Köln'ün başına geldiğinde adeta bir mesih gibi görülen Daum'un artık eski ateşinin kalmadığını savundu.

Gazete ayrıca, Daum'un, taraftarların ve kulübün kendisinden çok büyük beklentiler içinde olduğunu bildiğini ve birinci lige çıkmak için mücadeleye devam etmek istediğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious