''Almanya ile final oynarız''

''Almanya ile final oynarız''.12517
  • Giriş : 30.05.2008 / 13:06:00

Ali Şen, A Milli Takımımız'ın Euro 2008'deki şansını değerlendirdi! Teknik direktör Fatih Terim'in kadro tercihine güvendiğini belirten Şen, ay-yıldızlıların Almanya'ya ile final oynayacağını iddia etti! İşte, Ali Şen'in açıklamaları!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, Best FM'den Özkan Öztürk'e Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Almanya ile final oynayacağımızı söyledi.

Fenerbahçe’nin eski başkanı Ali Şen, A Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonası’nda Almanya ile final oynayacağını öne sürdü. Şen, Türkiye’de futbolun ileri düzeye geldiğini ve teknik direktör Fatih Terim’e güvenmek gerektiğini de ifade ederek, "Başka bir hoca olsa Halil ve Yıldıray’ın kadrodan çıkartılması çok fazla konuşulurdu. Ama bu futbolcularla iç içe yaşayan ve futbolu bilen birisi olarak ben Terim’in kadro tercihine güveniyorum ve diyorum ki bu turnuvanın finalini biz Almanya ile oynarız. Bu takıma güvenelim" diye konuştu.

'ZİCO GİTMELİ'

Fenerbahçe’nin transfer için önünde zaman bulunduğunu da sözlerine ekleyen Şen, “Avrupa Şampiyonası dolayısı ile hocalar ve futbolcular zaten bekleyiş halinde. Transfer için Ağustos’a dek zaman var. Fenerbahçe’nin iyi bir başkanı var. Aziz Bey, işi öğrendi artık. Umutsuz olmaya gerek yok, transferde en iyisi yapılacaktır” dedi.

Şen, Zico’nun kalmasından yana olmadığını da ifade ederek sözlerini noktaladı.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious