Almanya'da canlı yayında taciz

Almanya'da canlı yayında taciz.7146
  • Giriş : 18.02.2009 / 11:08:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 18:18:37

Almanya'da TV'de canlı yayınlanan bir şarkı yarışması sırasında yarışmayı birlikte sunduğu bayan arkadaşını taciz eden Hans Blomberg, tacizin karşılığını tokat olarak aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Deutse Welle'nin haberine göre, Almanya'da TV'de canlı yayınlanan bir şarkı yarışması sırasında yarışmayı birlikte sunduğu bayan arkadaşının göğüslerini elleyen Hans Blomberg, tartışmaya neden oldu. Tacize uğrayan kadın sunucu Blomberg'i tokatladı.

“Bundesvision Song Contest 2009” yarışmasını yayınlayan Pro-7 TV kanalının sözcüsü, “yaşanan olayın şovu etkilemeyeceğini” açıkladı.

Canlı yayındaki hareketi tartışma yaratan radyo sunucusu Hans Blomberg ise olayla ilgili görüşlerini “Bild am Sonntag” gazetesine açıkladı.

"Şoke oldum"

Hans Blomberg, “asıl skandal, göğüslerini ellemem değil, bana atılan tokattı” görüşünü savundu.

Hans Blomberg'in görev yaptığı BigFM'in yayın yönetmeni Karsten Kröger, “Bu, daha önce konuşulmuş bir hareket değildi. Eğer böyle bir şey yapacağını bilseydik izin vermezdik” dedi.

“Olayın kendisini şoke ettiğini” belirten BigFM yayın yönetmeni Karsten Kröger, “Blomberg'in işten çıkarılmayacağını, ancak kendisinden canlı yayında özür dilemesinin beklendiğini” kaydetti.

Kröger, Hans Blomberg'in olaydan ötürü sunucu arkadaşı Susanka Bersin'den özür dilediğini belirtti.

Taciz karşılığında Tokat yedi

Bu yıl 5'ncisi yapılan ve Pro-7 Televizyonu tarafından organize edilen “Bundesvision Song Contest”in Potstdam'da yapılan finalinde, puanlar, her eyaletten canlı bağlantılarla toplandı.

Baden-Württemberg eyaletinin puanlarını BigFM sunucuları Hans Blomberg (31) ile Susanka Bersin (28) bildirdi.

Puanların açıklanması sırasında Blomberg Bersin'in göğüslerini kavrayarak “bu akşamın en iyi puanları bende kaldı” dedi.

Susanka Bersin de sunucu arkadaşının bu hareketi üzerine “geri zekâlı” diyerek Tokat attı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*