Alpay'dan Terim ve Emre'ye destek!

Alpay'dan Terim ve Emre'ye destek!.13868
  • Giriş : 12.09.2008 / 19:23:00
  • Güncelleme : 12.09.2008 / 18:55:32

Eski milli futbolcu Alpay Özalan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile milli takım kaptanı Emre Belezoğlu'na destek çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türk teknik direktörlerden bir basın toplantısı düzenleyerek Terim'e destek olmalarını isteyen Alpay, Emre'nin de üstüne bu kadar gidilmemesi gerektiğini savundu.

Alpay Özalan yaptığı açıklamada, Fatih Terim'in üzerine bilinçli olarak gidildiğini savunarak, kendisinin de zamanında yaşadığı olaylarda çok yalnız kaldığını söyledi. Özalan, ''Başarılıyken yanınızda olanlar kötü bir olayda hemen yanınızdan kaçıyorlar. Fatih hocaya da aynısı yapılıyor şimdi. Fatih hocayı çekemeyenler çok. O nedenle kendisine komplo kuruyorlar'' dedi.

Herkesin Fatih Terim'in Belçika maçında rakip takımın teknik direktörüyle atışmasını gündeme taşıdığını belirten Özalan, Terim'e yapılan tahriklerden bahsedilmediğinden yakındı. Alpay Özalan, ''Yaşananlardan dolayı üç gündür uyuyamıyorum. Hoca orada az bile yaptı. Ama Belçika teknik direktörünün tahrikini anlatan yok. Fatih hocayı, ben de aynı yapılanlara maruz kaldığım için anlayabiliyorum. Türk teknik direktörleri bence bir basın toplantısı düzenleyerek kendisine bu konuda destek olmalılar'' diye konuştu.

Milli takım kaptanı Emre Belözoğlu'nun da üstüne fazla gidildiğini savunan Alpay, ''Türkiye için hiçbir şey yapmayanlar Emre'yi eleştiremezler. Emre, milli takıma çok hizmetler vermiş bir arkadaşımız. Bu kadar üstüne gidilmemesi lazım'' görüşünü dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*