Altay'da meşale kazası

Altay'da meşale kazası.18662
  • Giriş : 06.07.2009 / 23:21:00

Altay kulübünün 2009- 2010 sezonu açılışnda meşale kazası oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Altay'da teknik kadro ve futbolcular, 2009- 2010 sezonunun çalışmalarına başlamak üzere tesislerde toplanırken, toplu fotoğraf çekimine meşale kazası damga vurdu.

Siyah-beyazlı ekibin geçen yıldan kadrosunda kalan futbolcular ile yeni katılanların, basın mensuplarına poz verdiği sırada sahaya giren taraftarlardan bazıları, alev püskürten meşalelerden yakınca ortalık karıştı.

Meşaleden çıkan kıvılcımlardan etkilenen futbolcular ve yöneticiler, fotoğraf çekimi esnasında panik halinde kaçıştı. İzmir temsilcisinin tecrübeli futbolcularından Ercan ile bazı yöneticilerin, kıvılcımlardan dolayı kafalarında ve omuzlarında ufak yanıklar oluştu.

Şanssız olay öncesinde, siyah-beyazlıların yeni transferleri Okan, Musa, Cenk Ahmet, Aykut, Yüksel, Can, Yakup basına tanıtıldı. Başkan Niyazi Konuşmaz, “Bir kaleci, iki orta saha ve bir santrfor olmak üzere dört transfer daha yapacağız. Kaleci ve orta sahayı bu hafta içinde halletmek istiyoruz. Santrfkor için bir süre daha bekleyeceğiz” dedi. Bu arada 49'uncu yaşgününü kutlayan Başkan Konuşmaz için taraftarlar, sahanın ortasında yaş pasta kesti. Altay, Alsancak Devlet Hastanesi'nde yarın yapılacak sağlık kontrolünün ardından, Gölcük'te kampa girecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*