Altın alana, limuzin hediye

  • Giriş : 25.03.2007 / 00:00:00

Bir kuyumcu kendisinden düğün için altın alan damat ve geline düğün hediyesi olarak limuzin tahsis ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatya'da faaliyet gösteren bir kuyumcu, ilginç bir kampanyaya imza attı. Malatya'da ilk olarak uygulanmaya başlanan kampanyada kuyumculuk yapan Süleymen Minnetoğlu, kendisinden düğün altınlarını alan gelin ve damada düğün hediyesi olarak limuzin kiralıyor. Bu kampanyadan ilk olarak Yücel ve Serpil Temur çifti yararlandı.

Düğün fotoğrafı çektirmek üzere fotoğrafçıya gelen çift, fotoğrafçı çıkışında karşılarında limuzin ve basın mensuplarını görünce şaşkınlık geçirdi. İlginç kampanyayı görüntülemek isteyen basın mensupları ise limuzinli düğüne yoğun ilgi gösterdi. Süleyman Minnetoğlu, yaptıkları kampanyanın satışlarında artış sağlayacağını inandıklarını söyledi. Damat Yücel Yiğit ise, böyle bir anı rüyasında bile göremeyeceğini ifade etti.

Öte yandan düğün konvoyunun yola çıkmasını ardından bir vatandaş bahşiş almak amacıyla el arabasıyla limuzinin önü kapattı. Büyük uğraşlar sonucu bahşiş alamayan vatandaş tepkisini, "Kâğıt toplamakla geçimimi sağlıyorum, milyarlık arabayla düğün yapıyorlar bahşişi çok görüyorlar." şeklinde dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious