Altınova'da yaşam normale dönüyor

Altınova'da yaşam normale dönüyor.14289
  • Giriş : 03.10.2008 / 17:48:00
  • Güncelleme : 03.10.2008 / 17:54:33

Altınova Belediye Başkanı Mehmet Ali Akçal şu anda beldede her şeyin normal seyrinde gittiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balıkesir'in Ayvalık ilçesi Altınova beldesinde iki grup arasında çıkan, 2 kişinin ölümü, 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kavga ve ardından çıkan olaylar sonrasında hayatın normale döndüğü bildirildi.

Altınova Belediye Başkanı Mehmet Ali Akçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, şu anda beldede her şeyin normal seyrinde gittiğini, herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

Kaymakam Nihat Nalbant ile kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlarla toplantı yaptıklarını kaydeden Akçal, vatandaşların normal hayata dönüp böyle kışkırtmalardan uzak durmalarını istediklerini vurguladı.

Akçal, hasar tespit çalışmalarına başlandığını belirterek, ''Yaşanan üzücü olayların sonrasında Altınova'da hayat normale dönüyor. Altınova bu olaylarla değil tekrar güzellikleriyle anılmaya başlanacak'' dedi.

MHP Dikili İlçe Başkanı Yücel Asman da Altınova ile komşu olduklarını belirterek, vatandaşların dışarıdan gelebilecek kışkırtıcı kişilere karşı bilinçli hareket etmelerini istedi.

Olaylarda yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileyen Asma, ''Türkiye Cumhuriyeti'nin toprak bütünlüğünden yana olan her vatandaşımıza gerek Dikililerin gerekse partimizin kapısı açıktır'' diye konuştu.

Öte yandan, jandarma ve polis ekiplerinin devriye görevini sürdürdüğü, belde giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*