Altıntop kardeşler Fenerbahçe'de

Altıntop kardeşler Fenerbahçe'de.11177
  • Giriş : 20.06.2009 / 23:21:00
  • Güncelleme : 20.06.2009 / 23:27:58

Şimdiye kadar Özer Hurmacı, Mehmet Topuz, Bilica ve Bekir ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe, iki Türk yıldızı daha renklerine bağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

HAMİT VE HALİL ALTINTOP FENERBAHÇE'DE!..

Günlerdir spor medyasının sürekli Galatasaray'a transfer ettiği Halil ve Hamit kardeşler Fenerbahçe ile anlaştı..

Geçtiğimiz günlerde Hamit'in Galatasaray'ı reddettiğini, Halil konusunda Lincoln ile takas yapılacağı yazılıp çizilirken, Fenerbahçe saman altından su yürüttü ve bu transfere noktayı koydu..

Üç yıl üst üste şampiyonluk sözü veren Başkan Aziz Yıldırım, iki kardeşi ikna etmek için Ali Koç ve kardeşi Ali Yıldırım'ı devreye soktu..

BASIN MİLANO'DA SANARKEN KOÇ ALMANYA'DAYDI!..

Spor medyası Ali Koç'un Poulsen için Milano'da bu oyuncuyla ilgilendiğini yazarken, Koç Almanya'da Hamit ve Halil ile pazarlık yapıyordu.

İlk kez Hamit ile görüşen Ali Koç, yapılan görüşmelerde Hamit'in bir cümlesiyle büyük şok yaşadı..

Hamit, Koç'a "Beni alıyorsanız, kardeşimi de almanız gerekir. Çünkü artık birlikte oynamak istiyoruz ve ailemiz de bunu istiyor" dedi. Hamit ile anlaşan Ali Koç, bu kez Halil ile masaya oturdu.. Hamit'in Fenerbahçe'ye gideceğini duyan Halil, transfer için hiç bir pürüz çıkartmadı ve o da abisi gibi yapılan teklifi kabul etti..

BAYERN VE SCHALKE'DE SORUN YOK!..

İki kardeş ile anlaşan Fenerbahçe, ardından bu oyuncuların kulüpleri Bayern ve Schalke ile de görüştü ve anlaşmaya vardı. Halil için Pazartesi görevine başlayacak Schalke'nin yeni hocası Felix Magath son sözü söyleyecek.

İki yıldızın maliyeti hakkında kesin bir bilgi elimize ulaşmadı ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu transfer için her türlü fedakarlığı yaptığı ve büyük bir harcamada bulunduğu biliniyor..

AÇIKLAMA Galatasaray'A BAĞLI!..

Rijkaard'ın transferi ile büyük sükse yapan Galatasaray'ın, önümüzdeki hafta içinde açıklaması muhtemel 2 yada 3 transferini gölgede bırakmak isteyen Yıldırım'ın, Halil ve Hamit Altıntop'un transferini sır gibi saklamasının nedeni de Sarı-Kırmızılılara misilleme yapmak istemesi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*