Altıntop'tan son yalanlama

Altıntop'tan son yalanlama.12155
  • Giriş : 07.06.2009 / 20:50:00

Halil Altıntop, "Türkiye'den herhangi bir transfer teklifi almadım. Schalke'de daha bir yıl sözleşmem var. Takımımı değiştirmeyi düşünmüyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya Birinci Ligi'nde (Bundesliga) mücadele eden FC Schalke 04'te forma giyen milli futbolcu Halil Altıntop, "Türkiye'den herhangi bir transfer teklifi almadım. Schalke'de daha bir yıl sözleşmem var. Takımımı değiştirmeyi düşünmüyorum" dedi.

Halil, gazetecilere yaptığı açıklamada, FC Schalke 04 teknik direktörlüğüne getirilen Felix Magath'ın transferini çok olumlu bulduğunu belirterek, "Magath, Bayern Münih'i çalıştırdığı dönemde beni istemişti. Şimdi birlikteyiz. Benim için de Schalke için de olumlu olur" diye konuştu.

Kendisinin de bazı hayalleri olduğunu ifade eden milli futbolcu, "Schalke sözleşmemi uzatmak istiyor. Sözleşmem bittiğinde oturup karar vereceğim. Ancak önümde bir yılım var" dedi.

Halil, Türkiye'de de Futbol oynamayı düşündüğünü, ancak bunun için şimdiden bir zaman söyleyemeyeceğini kaydetti.

Halil'in Bayern Münih'te forma giyen kardeşi Hamit Altıntop ise Daum'un kendisini Köln'e istediği şeklinde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, "Gazeteler yazmışlar. Ancak benim bilgim yok. Yani böyle bir şey yok" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*