"Altyapıya destek vereceğiz"

  • Giriş : 03.02.2009 / 22:28:00

Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanvekili Lütfi Arıboğan, 'Önümüzdeki Sezondan İtibaren, Altyapıdan Futbolcu Yetiştiren Kulüpleri Daha Fazla Destekleyeceğiz' Dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Lütfi Arıboğan, ''Önümüzdeki sezondan itibaren, altyapıdan futbolcu yetiştiren kulüpleri daha fazla destekleyeceğiz'' dedi.

TFF Başkanı Mahmut Özgener, Ege ve Akdeniz Bölgesi kulüplerinin başkanları ve yöneticileriyle Denizli Anemon Otel'de bir araya geldi. Görüşme öncesinde TFF Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Başkanvekili Arıboğan, kulüplerin sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği toplantı sonunda gazetecilere yaptığı açıklamada, bölge toplantısında, TFF'nin altyapıdan futbolcu yetiştiren kulüpleri, öncelikli olarak desteklemesinin gündeme getirildiğini belirtti.

Federasyonun düşüncelerinin de destek sağlanması yönünde olduğunu ifade eden Arıboğan, ''Önümüzdeki sezondan itibaren, altyapıdan futbolcu yetiştiren kulüpleri daha çok destekleyeceğiz'' dedi.

Arıboğan şöyle konuştu:

''TFF olarak, yönetim kurulu toplantılarımızı ayrı illerde yapıyoruz. Burada Ege ve Akdeniz Bölgesi'ndeki kulüplerimizin başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldik. Sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik. Kulüplerimizin olumlu düşünceleri ve önerileri bizi her zaman mutlu ediyor. Denizli'de ayrıca Vali, Belediye Başkanı ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) yöneticilerini ziyaret ederek, futbolla ilgili düşüncelerini aldık. Türkiye, Futbol potansiyeli olan bir ülke. Bu potansiyelin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*