"Aman Barış'a dikkat edin"

  • Giriş : 15.03.2008 / 10:36:00

Aman Barış'a dikkat edinBeşiktaş Teknik Direktörü, "Bordo mavili takımın hücumdaki etkili silahı Barış Memiş’e çok dikkat etmek gerek" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yarınki Trabzonspor maçının sistemini futbolcularına uygulatırken, özel uyarılarda bulundu. Sağlam, "Gökdeniz gitti diye teknik güçleri zayıflamadı. Trabzonspor’da Yattara’nın yanısıra tehlikeli bir ismi var. Bordo mavili takımın hücumdaki etkili silahı Barış Memiş’e çok dikkat etmek gerek. Trabzonspor hem sert hemde kontratağa dayalı oynuyor. Bu nedenle BJK İnönü Stadı’nda riske girmeden oynamalıyız " dedi.

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor’un ataklarında başrolü oynayan Yattara’nın ise Baki Mercimek tarafından kontrol edileceğini vurgulayan Sağlam şunları söyledi: "Saha içinde Barış’ı sakın gözden kaçırmayın. Barış kadar Yattara’da çok önemli bir oyuncu. Tekniğini, fiziğini ve kondisyonunu çok iyi kullanıyor. Her atakta Yattara tehlike oluşturuyor. Bu nedenle daha tempolu ve daha etkili oyunumuzu yaymak için Yattara’yı Baki Mercimek kontrol etmeli."

Siyah beyazlı takımın BJK İnönü Stadı’nda 3 puan alacağına inandığını kaydeden Sağlam, "Süper Lig’de en zorlu karşılaşmalardan biri Trabzonspor olacak. Bordo mavili takım karşısında galibiyet kazanmak için tüm gücümüzü sergileyeceğiz. Beşiktaş Futbol takımının fizik ve kondisyon olarak rakibinden çok üstün yanları var. Kanatlarda etkiliyiz, bu özelliğimizi sahaya yansıtarak taraftarlarımıza zafer yaşatmalıyız" diye konuştu

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious