Ambulans kazaya davetiye çıkarıyordu

Ambulans kazaya davetiye çıkarıyordu.8572
  • Giriş : 17.12.2008 / 23:01:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 09:20:15

Ters yöne giren ambulans şoförü adeta kazaya davetiye çıkardı. Ambulans şoförü, trafik polisini ise umursamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Trafik polisinin çılgına döndüğü tartışmaya rağmen, ambulans şoförü taşıdığı insanların hayatlarını tehlikeye atarak ters yönden yoluna devam etti.

Aşırı hız ve dikkatsizlik Başkent'teki kazayı kaçınılmaz kıldı. Orta refüje çarparak yan yatan araç adeta hurdaya döndü.

Kazada otomobile sıkışan 2 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı ve sağlık ekiplerinin gelmesi beklendi. Bu esnada yol güvenliğini alan polis, muhtemel bir kazayı önledi.

Çok geçmeden ambulans olay yerine geldi ve yaralılar dikkatli bir şekilde ambulansa taşındı. İlk yardım kurallarına harfiyyen uyan sağlık ekipleri, yeni bir acil müdahale krizine de meydan vermedi.

Buraya kadar her şey olması gerektiği gibiydi. Ancak bu noktadan sonra ilginç, bir o kadar da tehlikeli bir olay yaşandı. Yaralıları bir an önce hastaneye yetiştirmek için yola çıkan ambulans şoförü, ters yoldan gitmek istedi. Olayı fark eden polis ise hemen müdahale etti.

Ancak, ambulans şoförü bu uyarıyı dikkate almayınca trafik polisi adeta çileden çıktı.

Ancak polisin bütün uyarılarına rağmen, ambulans şoförü ters yola girdi ve hastaneye ters yoldan gitti. Ambulans şoförünün amacı belki de hastaları en kısa yoldan ve bir an önce hastaneye ulaştırmaktı. Ancak yeni bir kazaya davetiye çıkartan şoför, hem hastaların hem de kendi canını tehlikeye attı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*