Amir çocuğuyum!

  • Giriş : 25.05.2006 / 00:00:00

Beyoğlu'nda yaya trafik polisine çarpan bir sürücü, bir yakının amir olduğunu gerekçe gösterip kendisine alkol testi yapmak isteyen polis memurunu tehdit etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Taksim Meydanı'nda yaya olarak görev yapan bir trafik polisine çarptığı gerekçesiyle hakkında işlem yapmak için durdurulan bir kişi, önce otomobilinden inmeyi reddetti. Polisin ısrarına aldırış etmeyen şahıs, otomobilden inince de alkol testi yapılmasına ve ehliyet kontrolü yapılmak istenmesine itiraz ederek polisle tartışmaya başladı. Görevi başındaki polis memurlarını iterek "Alkol testi yaptırmıyorum. Siz beni durduramazsınız" diyen şahıs, "Ben polis çocuğuyum, amir çocuğuyum; size yapacağımı bilirim" diye de tehditler savurdu. Tartışmaların uzaması üzerine çevreden gelen ve şahsı tanıyan bir kişi, polisi düzgün davranması için uyarmaya kalkarken, bir yandan da polisin alkol testi yapmaya çalıştığı şahsı olay yerinden önce uzaklaştırıldı, sonra götürüldü.

Araç olay yerinde kalırken, sürücüyü kaçıran şahıslardan biri daha sonra şahsın sürücü belgesini getirerek polise verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious