Amr Musa: Erdoğan en doğrusunu yaptı!

Amr Musa: Erdoğan en doğrusunu yaptı!.11251
  • Giriş : 29.01.2009 / 23:53:00

Arap Birliği Başkanı Amr Musa Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara sahip çıktı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Arap Birliği Başkanı Amr Musa, Davos'taki "Gazze Ortadoğu'da Barış Modeli" panelinde Peres'in konuşmalarının hatalarla dolu olduğunu belirterek Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara sahip çıktı!

Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa, Davos'taki "Gazze Ortadoğu'da Barış Modeli" panelinde Peres'in konuşmalarının hatalarla dolu olduğunu belirterek, "Orada Başbakan'ın konuşmasına izin vermeleri gerekirdi. Başbakan orada her ne söylediyse kesinlikle doğruydu" dedi.

Genel Sekreter Amr Musa, Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenen "Gazze Ortadoğu'da Barış Modeli" panelinde Peres'in konuşmasının ardından Başbakan Erdoğan'a söz hakkı verilmesi gerektiğini söyleyerek, "Çok sert bir tepkiydi. Orada başbakanın konuşmak istemesine izin vermeleri gerekirdi. Başbakan orada her ne söylediyse kesinlikle doğruydu. Herkes başbakanın konuşmasını onayladı" şeklinde konuştu.

Peres'in konuşması hakkına açıklamalarda bulunan Musa, "Yanlışlarla ve hatalarla dolu bir konuşmaydı. O yüzden başbakan tahrik oldu ve tekrar söz istedi, aynı zamanda ben de tahrik oldum" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*