Amy Winehouse İngiltere'de gündem

Amy Winehouse İngiltere'de gündem.9070
  • Giriş : 27.04.2008 / 23:04:00

24 yaşında 5 Grammy ödülü alan Amy Winehouse, şimdi ailesinin başına bela oldu. Sokakta gençleri dövdü, ardından karakola teslim oldu. Ne var ki şimdi ailesi, eşi, dostları hepsi çaresiz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İngilitere'de bir süreden beri bir şarkıcı, magazin gündeminden düşmüyor. İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un hayatı her yönü ile mercek altında.

24 yaşındaki Amy Winehouse, 5 Grammy ödülü sahibi. İngiliz gençliğinin idollerinden birisi. Amy Winehouse, geçen hafta gece sokakta tartıştığı iki kişiden birine yumruk attıktan sonra karakola teslim olmuştu. Bu olaydan sonra medyanın projektörleri, Amy Winehouse'un üzerine çevrildi.

Observer gazetesi, Londra'da önceki gün adam dövme suçundan karakola teslim olan şarkıcı Amy Winehouse uyarı ile serbest bırakıldığını duyuruyor.

News of the World de babasının Amy Winehouse'un gözetim altında tutulması çağrısı yaptığını aktarıyor. Çağrının nedeni ise alkol ve uyuşturucu bağımlısı şarkıcının hayatını kontrol edemez halde görünmesi...

Habere yaklaşık iki sayfasını ayıran News of the World, genç şarkıcının yaşadıklarını makale sayfalarında da değerlendiriyor.

Sunday Mirror ise Amy Winehouse'un annesinin yaptığı çağrıya yer veriyor...

Habere göre, annesi Amy Winehouse'un kocasından şikayetçi ve kızının yeni erkek arkadaşı ile mutlu olmasını diliyor.

Uyuşturucu tedavisi gören Winehouse'un kocası Blake Fielder-Civil de geçen hafta eşini ağır şekilde dövmekten mahkemeye çıkmış ve karısını dövdüğünü inkar etmişti.

Daily Star Sunday ise bambaşka bir iddiayı gündemine taşıyor. Kocasının Amy Winehouse'dan boşanmak için 10 milyon sterlin istediğini ileri sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious