Amy Winehouse'un yüzü delik deşik

Amy Winehouse'un yüzü delik deşik.11430
  • Giriş : 27.05.2008 / 17:13:00

İçki ve uyuşturucu partileri onu bu hale getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başarılı şarkıcı Amy Winehouse, düzensiz hayatının bedelini yüzünün giderek korkunç bir hal almasıyla ödüyor ama o kendine bir türlü çeki düzen vermiyor. Sinirleri bozulan Amy, gazetecilere de saldırdı.

Aldığı bir çok ödüle, övgülere rağmen müzik dışındaki olaylarla manşetlere taşınan genç şarkıcı Amy Winehouse yine İngiliz gazetlerinin ön sıralarında yer aldı.

İçkili, uyuşturuculu partilerden vaz geçmeyen şarkıcı, dün Camden'da düzenlenen partiden 03.45 gibi evine giderken görüntülendi. Fotoğrafta Amy'nin aldığı korkunç hal iyice görülüyordu.

Bir kaç ay önce, yüzünde sadece lekeler görülen, cildini tedavi etmek için evine solaryum yatağı alan Winehouse'un içki, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarını bırakmadığı da biliniyor. Sabahlara kadar süren partilere devam eden Amy Winehouse dün de adım adım kendisini takip eden gazetecilere de saldırdı.

OTURUP AĞLADI

Sabah, hapisteki eşi Blake Fielder'i ziyaret saatini kaçıran Winehouse, üzüntüden takside oturup ağladı.

Bir hayli sinirli ve üzüntülü olan şarkıcı, evinin önüne geldiğinde de kendisini takip eden fotoğrafçılara saldırdı. Kısaca haftaya kötü bir başlangıç yaptı Amy.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious