Anadolu Gençlik'ten Yazıcıoğlu'na dua

Anadolu Gençlik'ten Yazıcıoğlu'na dua.14226
  • Giriş : 27.03.2009 / 14:09:00

Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale Şehitleri programının hatim duasında, helikopter kazası geçiren ve hala ulaşılamayan BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu için topluca dua edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazası geçirmesi ve akibetinin belli olmaması, farklı siyasi partilerin tamamını hüzünde buluşturdu.

Bir çok siyasi parti mitinglerini iptal ederken, normal programlarının akışını durdururken, umutların tükenme noktasında Yazıcıoğlu'na yurdun her yerinden dualar ediliyor.

Anadolu Gençlik Derneği Başakşehir Şubesi tarafından organize edilen Çanakkale Şehitleri programının hatim duasında da, Muhsin Yazıcıoğlu için topluca dua edildi. Başakşehir Saadet Partisi İlçe Teşkilatının da Başakşehir'deki camilerin Cuma çıkışında tüm cemaate pilav ikramı yaptığı programda, Muhsin Yazıcıoğlu'na bu kazadan sağ ve salim kurtulma temennisinde bulunuldu.

Saadet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı M. Salih Beşir de, haberi aldıkları ilk dakikadan itibaren gelişmeleri merakla izlediklerini ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun akibetinin ortaya çıkarılması için yapılan çalışmaların hızlandırılması gerektiğini belirterek, “Muhsin Yazıcıoğlu'nun bu kazadan sağ ve salim kurtulmasını yürekten diliyoruz. Allah, ailesine ve yakınlarına da sabır ve moral ihsan etsin” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*