Anadolu takımları Stadium’da buluştu

  • Giriş : 07.05.2006 / 00:00:00

Kulüpler Birliği ve 14 Anadolu takımının ortaklığıyla kurulan Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Paz. A.Ş.'nin ilk atılımı olan STADIUM Mağazalar zincirinin ilk halkası, alışveriş merkezi Olivium'da açıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

STADIUM'da, İstanbul'da yaşayan, doğduğu şehrin takımından uzak kalan ve kendini eksik hisseden taraftarlar, takımlarının formalarından aksesuarlarına kadar çeşitli lisanslı ürünlerine ulaşabilecek, memleket takımlarının sembollerini, bundan böyle kaliteli ürünlerle üstlerinde taşıyabilecek.

Anadolu takımlarının taraftarına, STADIUM'da sunulacak hizmet ve olanaklarla, İstanbul'daki yoğun taraftar kitlesi, artık kendini "gurbette" hissetmeyecek ve özgüven kazanacak.

Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Pazarlama A. Ş.'nin Yönetim Kurulu başkanlığı görevini üstlenen, Malatya Spor Kulübü Başkanı Hikmet Tanrıverdi, STADIUM'un açılmasıyla birlikte, Anadolu takımlarının ve "3 Büyükler" arasında açılan ve Anadolu takımları aleyhine gelişen aranın kapanması yolunda bir adım olduğunu söyledi ve "Doğduğu kentten ayrılmak zorunda kalan, memleket takımını nüfus cüzdanında taşıyan taraftarların gurur duyacakları, takımlarının zorlu mücadelelerinde destek vermelerine katkıda bulunacak olan STADIUM da, taraftarla yakın ilişki kuracak ve taraftara manevi destek verecektir" dedi.


- STADIUM'DA ÜRÜNLERİ SATIŞA SUNULAN ANADOLU TAKIMLARI -


Ankaraspor, Ankaragücü, Çaykur Rizespor, Denizlispor, Diyarbakırspor, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Konyaspor, Malatyaspor, Samsunspor, Sivasspor, Vestel Manisaspor. Bunlara ilave olarak Beşiktaş, Galatasaray, Trabzon ürünleri bir standa satılacak. Satış dağıtım kuralı olarak 500 m. çapındaki alanda Fenerium bulunduğundan Fenerbahçe ürünleri satılmamaktadır.

Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Pazarlama A.Ş., 14 Anadolu Takımı ve Kulüpler Birliği Vakfı olmak üzere 15 ortaklı bir oluşum olarak adlandırıldı. Bu projenin, Anadolu takımlarının taraftarlarına yönelik lisanslı taraftar ürünleri satan mağazalar oluşturma ihtiyacından doğduğu belirtildi.

Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Pazarlama A.Ş,nin çalışmaları, Çocuk Tribünü Projesi, Sahaiçi Dijital Pano Projesi, Stadyumların Turnike ve Bilet Sistemi Değişimi Projesi, Takımların Ortak Malzeme Kullanımı Projesi, Spor Okulları Projesi gibi projelerle sürdürüleceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious