Anavatan Batman İl Teşkilatı AK Parti'ye destek verecek

Anavatan Batman İl Teşkilatı AK Parti'ye destek verecek.12621
  • Giriş : 28.06.2007 / 10:45:00

AK Parti Batman Milletvekili Adayı Avukat Emin, Ekmen, Anavatan Partisi il teşkilatını ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Batman milletvekilleri Ahmet İnal, Nezir Nasıroğlu, Ali Suçin ve AK Parti Batman Milletvekili Adayı Avukat Emin, Ekmen, Anavatan Partisi il teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti heyetini konuk eden Anavatan İl Başkanı Kemal Tarhan, görüşme sonrası yaptığı açıklamada, 2007 genel seçimlerinde AK Parti'yi destekleyeceklerini belirtti.

Görüşmeler sonucunda, Anavatan Partisi olarak bu seçim süresinde AK Parti'yi destekleme kararı aldıklarını belirten Tarhan, "Anavatan Partisi olarak seçime girmememiz oy kullanmayacağımız anlamına gelmiyor. Bu yüzden biz AK Parti'de karar kıldık. Partimizden istifa etmiyoruz, bütün teşkilatlarımız görevlerini sürdürecektir fakat seçim süresinde AK Parti'yi destekleyeceğiz. Ben teşkilat mensuplarıyla görüşüp, onların fikirlerini aldım. Arkadaşlarımız AK Parti'yi kendilerine daha yakın gördü. Bu yüzden bu kararı aldık, hepimize hayırlı olsun. Batman'a hizmet için birlikteliğimiz devam edecektir." dedi.

AK Parti heyeti ise bu karardan memnuniyetlerini ifade ederek, "Batman'a hizmet için çıktığımız bu yolda Anavatan Partisi'nin desteğini görmemiz bizi daha da güçlendirecektir. Anavatan teşkilatına bu kararından ötürü teşekkür ediyor, bu birlikteliğin Batman'a hayırlı olmasını diliyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious