Anavatan: Kayalar, Özal'a ihanet etti

Anavatan: Kayalar, Özal'a ihanet etti.12369
  • Giriş : 05.06.2007 / 17:49:00

Doğan, CHP listesinden Yozgat 1. sıradan aday olan eski Anavatanlı Lütfullah Kayalar'a sert çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ANAVATAN Genel Sekreteri Muharrem Doğan, CHP listesinden Yozgat 1. sıradan aday olan eski Anavatanlı Lütfullah Kayalar'a sert çıktı. Doğan, "Kayalar, parti baraja takıldıktan sonra bir kere çayımızı içmedi, hiçbir davetimize katılmadı. Orada da başarılı olmayacak. Çok da pişman olacak." diye konuştu.

ANAVATAN Genel Sekreteri Muharrem Doğan, partiden yapılan istifaların abartıldığını söyledi. Eski Anavatanlı bakanlardan Lütfullah Kayalar'ın isminin de istifa edenler listesinde yer aldığını söyleyen Doğan, "Kayalar zaten son iki yıldır partiye üyelik kaydını yeniletmemişti." dedi.

Kayalar'ın tavrını 'Özal vizyon ve misyonuna ihanet' olarak nitelendiren Doğan, "Bu partiden milletvekili oldu. Bu parti onu Lütfullah Kayalar yaptı. Orada da başarılı olamayacak. Çok da pişman olacak. Kayalar, parti baraja takıldıktan sonra çayımızı içmedi, hiçbir davetimize katılmadı. Özal'ın ölüm yıldönümü dolayısı ile törenler düzenlendi, mevlitler okutuldu. Hiçbirine gelmedi. Partiyi arayıp sormadı. Ruhen partiden zaten kopmuştu." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious