Anavatan Kocaeli Teşkilatı istifa etti

Anavatan Kocaeli Teşkilatı istifa etti.12621
  • Giriş : 04.06.2007 / 14:27:00

ANAVATAN'da deprem sürüyor. Kocaeli'deki tüm teşkilatlar görevlerinden istifa etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

ANAVATAN Kocaeli Başkanı Orhan Sarısuleyman, "Erkan Mumcu, kendi başına hareket ediyor. Bize sormadan kendisi çalıp kendisi oynuyor. Cumhurbaşkanlığı'nda da bize sormadan girmeme kararı aldı." dedi.

DP çatısı altında birleşmeyen ANAVATAN'da istifalar üzerine istifalar geliyor. Türkiye'nin dört bir yanında yaşanan istifalara Kocaeli'de dahil oldu. Anavatan Kocaeli teşkilatı başkanları Erkan Mumcu'ya tepki göstermek için merkez ilçe ve tüm ilçe teşkilatları görevlerinden istifa etti.

Kocaeli Başkanı Sarısüleyman, "Erkan Mumcu bize danışmadan kendi başına hareket ediyor. Tabanın sesini dinlemiyor. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de girin dedik girmedi ve kendi başına karar verdi. DYP ile de bize sormadan birleşme kararı aldı ve bize sormadan ayrıldı. En son olarak da eski başbakanlardan Mesut Yılmaz hakkında söylediği sözler bardağı taşıran son damla oldu. Biz oyuncak değiliz, bizimle oynuyor. Biz il yönetimi, ilçe yönetimleri ve gençlik ve kadın kolları olarak görevlerimizden istifa ettik. Ama partiden istifa etmedik." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious