Anavatan Partisi'nde toplu istifa

Anavatan Partisi'nde toplu istifa.7921
  • Giriş : 19.11.2008 / 21:27:00

Anavatan Partisi'nin Isparta il ve merkez ilçe başkanlıkları ile kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticilerinin istifa ettikleri bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Anavatan Partisi İl Başkanı Melih Sezgin, yaptığı yazılı açıklamada, Erkan Mumcu'nun Anavatan Partisi Genel Başkanlığınından çekilmesinin ardından il, merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları yöneticilerinin bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduklarını kaydetti.

Toplu halde istifa etmeye karar verdiklerini belirten Sezgin, Demokrat Parti ile birleşmenin sonuçsuz kalmasıyla yeni bir merkez oluşumuna katkıda bulunma inançlarının gerçekleşmediğini ifade etti.

İstifaları genel merkeze sunduklarını bildiren Sezgin açıklamasında, ''Fatih Sultan Mehmet'in 'Ülkeleri, şehirleri yeniden imar edebilir, her şeyi yapabilirsiniz. Ancak önemli olan insanları adaletle yönetip mutlu, huzurlu, güvenli bir hayat tesis etmektir' sözünü şiar edinerek yolumuza devam edeceğimizi ve hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan bu ilkelere sahip çıkacak herkesin yanında olacağımızı belirtiriz'' ifadelerine yer verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*