Anavatan'lı Belediye Başkanı MHP'ye geçti

Anavatan'lı Belediye Başkanı MHP'ye geçti.7921
  • Giriş : 06.06.2008 / 18:23:00
  • Güncelleme : 06.06.2008 / 18:55:25

İncekum beldesinin ANAVATAN'lı Belediye Başkanı ve Belde Başkanı MHP'ye katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinin ANAVATAN'lı Belediye Başkanı Fahri Baysal ile ANAVATAN Belde Başkanı Ramazan Baysal partilerinden istifa ederek MHP'ye katıldı.

MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, Belediye Başkanı Fahri Baysal ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, 2'si AK Parti'den, 6'sı ANAVATAN'dan 8 belediye meclisi üyesinin de MHP'ye geçtiklerini bildirdi.

Cafer Uyar, yarın Antalya'da, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tunca Toskay ile Milletvekili Hüseyin Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirilecek İl Divan Kurulu toplantısında MHP'ye katılanlara rozetlerinin takılacağını bildirdi.

Fahri Baysal da ortaokul ve lise yıllarında siyaset eğitimini ülkü ocaklarında aldığını belirterek, şartlar öyle gerektirdiği için 1999 ve 2004 yıllarındaki yerel seçimlerde ANAVATAN'dan belediye başkanı seçildiğini ifade etti.

Fahri Baysal ile birlikte MHP'ye katılanlar şöyle:

''Belediye Meclis üyeleri Muzaffer Baysal (ANAVATAN), Mustafa Baysal (ANAVATAN), Mustafa Karaduman (ANAVATAN), Hasan Baysal (ANAVATAN), Mehmet Ali Şanlı (ANAVATAN), Memiş Uysal (ANAVATAN), Nurettin Kılıç (AK Parti), Orhan Baysal (AK Parti) ve ANAVATAN Belde Başkanı Ramazan Baysal.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious